Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat konusunda hizmet almanız gerektiğinde Lider Nakliyatın vermiş olduğu ayrıcalıklı nakliye hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Lider Nakliyat 1972 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulmuş köklü bir nakliyat firmasıdır. 44 yıllık geçmişe sahip firma ilk olarak Kadıköy ilçesinde ve çevre semtlerde hizmet vermeye başlamış daha sonraları sağlamış olduğu müşteri memnuniyeti sayesinde zamanla İstanbul’un diğer bölgelerinde hizmet veren büyük bir nakliye firması halini almıştır.

Lider Nakliyat bununla yetinmeyip, şehirler arası nakliye sektörüne adım atmış ve bu sayede tüm Türkiye genelinde hizmet veren kurumsal bir nakliyat firması olmuştur. Profesyonel nakliyat denildiğinde akıllara gelen ilk firma özelliğini taşıyan firma bünyesinde bulundurduğu 25 uzman taşıma personeli ve 10 adet özel taşıma aracı ile Evden Eve Nakliyat, Şehirler arası nakliyat, Ofis Taşıma, Bür Taşıma, Askılı tekstil ürünleri taşımacılığı ve Depolama alanında hizmet vermektedir.

Nakliyat sektörü büyük bir sektördür ve her büyük sektörüde olduğu gibi ekonomik pazardan payını almak isteyen korsan firmalar bu sektörde de mevcuttur. Bu yüzden müşteriler nakliyat firması seçerken bazı şeylere dikkat etmek zorundadır. Çünkü nakliyat firmalarına emanet ettikleri şeyler onların en değerli eşyalarıdır. Taşıma esnasında oluşacak ekonomik zararların yanı sıra, zaman da bu işlerde önem arz etmektedir. Yanlış nakliyat firması seçimi sizi hem ekonomik yönden sekteye uğratmakta hem de değerli zamanınızın boşa gitmesine sebep olmaktadır. Bunun için firma seçiminde dikkat etmeniz gereken hususlar

  • Firmanın yetki belgeleri var mı?
  • Firma eşyalarınıza sigorta yapıyor mu?
  • Firmanın taşımaya uygun logolu kendi araçları var mı ?
  • Firmanın K belgesi var mı ? ( taşıma için gerekli olan belge)
  • Firmanın web sitesi var mı?
  • Firmanın referansları var mı ?
  • Firmanın bürosu var mı?
  • Firmanın bulunmuş olduğu yer bulunduğunuz şehir mi?

Yukarıda saymış olduğum hususlara dikkat ederek doğru nakliyat firmasına ulaşabilir ve düzgün bir hizmet alabilirsiniz. Lider Nakliyat olarak bu kriterlerin hepsi bizde mevcuttur. Sizlerde Lider Nakliyatın mutlu müşterileri arasında yerinizi almak ve düzgün bir nakliyat hizmeti almak isterseniz web sitemizde bulunan iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

About admin

Check Also

Esenler Evden Eve Nakliyat

Esenler ilçesinde evinizi taşımak istiyorsanız ve bu konuda profesyonel yardıma ihtiyaç duyuyorsanız, Lider Nakliyat kadrosunda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir