Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat; Örnek verecek olursak İstanbul’da bulunan evinizin içinde bulunan eşyaları Ankara’ya taşınması gerektiğinde yapılacak olan taşıma için gerekli işlemlerin hepsine verilen ortak isimdir. Taşınacak olan şey bir ev eşyası da olabilir. Ofis malzemesi olabilir, para kasası olabilir bütün bunların hepsi aynı kategoriye girmektedir.

Lider Nakliyat 1972 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulmuştur. Kurulmuş olduğu ilk yıllarda sadece Kadıköy ve çevre semtlerde hizmet vermekte olan firma daha sonraları yapmış olduğu işlerde sağlamış olduğu başarı ve müşteri potansiyelinin günden güne artması ile zamanla İstanbul’un diğer ilçelerinde hizmet vermeye başlamıştır. Lider Nakliyat bu hizmetlerini de sınırlandırmayıp daha sonraları çizgisini daha yukarılara taşıyarak Şehirler Arası Nakliyat işine girerek tüm Türkiye genelinde hizmet veren Kurumsal bir Nakliye firması halini almıştır. Firma ilk kurulduğu yıllarda 2 araç ve 5 personel ile hizmet vermekteyken günümüzde 15 araçlık bir filo ve 25 kişilik uzman personellerden oluşan bir ekip halini almıştır. Lider Nakliyat projelerinde çağın getirmiş olduğu yenilikleri tatbik etmektedir. Bu konuda Türkiye’de bir ilk olarak asansörlü taşımacılık adını verdiğimiz yük asansörlerini kullanan ilk firma olma özelliğini taşımaktadır. AR-GE çalışmaları yaparak müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi amaçlayan firmamız, taşıma esnasında ve sonrasında işlerin daha kolay ve sorunsuz yürümesi için her geçen gün daha büyük yatırımlar yapmakta ve bu yatırımlar sayesinde müşteri memnuniyetini arttırmaktadır.

Firmanın kuruluş manifestosunda belirtildiği gibi firma olarak kendi menfaatlerimizi 2. planda tutmaktayız. Bizim için en önemlisi müşteri memnuniyetidir. Bunu da yapmış olduğumuz çalışmalar ve sonrasında vermiş olduğumuz destek ile sizlere göstermekteyiz. Nakliyat sektörü gibi büyük bir sektörde her sektörü de olduğu gibi çürük elmalar bulunmaktadır. Böyle firmaları ayırt etmek ve paranızı böyle firmalara kaptırmamak için dikkat etmeniz gereken bir kaç hususla ilgili bilgi vereceğim ki sizler böyle insanların tuzağına düşmeyin ve paranız, zamanınız boşa gitmesin

  • Firmanın bulunmuş olduğu yer bulunduğunuz şehir mi?
  • Firmanın web sitesi var mı?
  • Firmanın taşımaya uygun logolu kendi araçları var mı ?
  • Firma eşyalarınıza sigorta yapıyor mu?
  • Firmanın yetki belgeleri var mı?
  • Firmanın K belgesi var mı ? ( taşıma için gerekli olan belge)
  • Firmanın bürosu var mı?

Bir nakliyat firmasında bu soruların cevaplarını bulamıyorsanız kesinlikle ve kesinlikle bu firmayla çalışmanızı tavsiye etmem. Lider Nakliyat yukarıda saymış olduğum bütün vasıflara sahip bir nakliyat firmasıdır. 44 yıldır bu işi profesyonel olarak yapmaktadır. Firmamız hakkında daha fazla bilgi almak ya da ayrıcalıklı nakliye hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız, iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilir, merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.