Medya Nakliyat

Medya Nakliyat; Film, Dizi, Reklam çekimleri sırasında set ekibinin ihtiyaç duyabileceği Personel taşıma aracı, ışık aracı, kostüm arabası, seyyar wc, oyuncu karavanı, mobil jeneratör gibi araçların tahsis edilmesini amaçlayan nakliyat koludur.

Medya Nakliyat filmcilik ve yapımcılık sektörünün en çok rağbet ettiği nakliyat kollarından biri olarak, bu çekimleri kolaylaştırmak adına sunulan bir hizmettir. Genelde dışarıda yapılan çekimlerde insanların ihtiyaç duyabileceği şeylere istinaden hizmet vermektedir. Oyuncular ve figüranların çekim esnasında kullanacakları kıyafetleri taşımak için kostüm arabası, çekim esnasında kullanılan ışık ve elektrikli aletlerin enerjisini sağlamak adına mobil jeneratör, Işık için kullanılan aletleri taşımak için ışık aracı, insanların ihtiyaçlarını gidermek adına kullanılan seyyar wc ve son olarak oyuncuların makyajlarını yapmak için kullanılan karavanlar, Medya Nakliyatın temel araçlarıdır.

Lider Nakliyat yıllardan bu yana süregelen medya nakliyat hizmetleri ile günümüzde çekilen bir çok dizi ve filmin nakliye işlerini yapmış, bundan sonra çekilecek olan film, dizi, reklam filmlerinin çekiminde tercih edilecek firma olmuştur.