Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat

Lider Nakliyat 1972 yılından İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulmuş Nakliyat, Evden Eve Nakliyat, Ofis taşıma, kurumsal taşımacılık, şehirler arası nakliyat, eşya depolama gibi alanlarda hizmet vermek adına Ferudun ayırkan tarafından kurulmuştur.

Firmanın kuruluş amacı nakliye piyasasında olan eksiklikleri gidererek daha iyi bir nakliye hizmeti gerçekleştirmektir. Nedir bu eksiklikler? Nakliye işlerinde en çok görülen eksiklikler, taşıma işinin zamanında gerçekleşmemesi ve taşıma sırasında eşyaların zarar görmesidir. Bu tip sorunlar müşterileri hem maddi hem de manevi anlamda olumsuz etkilemektedir. Bunun önüne geçmek isteyen Lider Nakliyat, nakliye piyasasında bundan yıllar önce ilk defa duyulan “Nakliye Planlaması” terimini piyasaya sokmuştur. Nakliye planlaması firma bünyesinde bulunan ekspertiz tarafından yapılan raporlama sonucunda oluşturulmaktadır. Firma ekspertisi taşınacak yere önceden giderek, taşınacak yerin bina içinde ki konumunu, kat sayısını, asansör olup olmadığını, taşınacak yerin önünde park yeri bulunup bulunmadığı, taşınacak yerdeki eşya oranını, taşınacak yerde ki yapılacak işleri (mobilya monte-demonte, elektrik tesisatı, beyaz eşyaların sökülmesi gibi) firmamıza raporuyla belirtir.

Firmamız ise belirtilen rapor doğrultusunda bir değerlendirme yaparak, projede kullanılacak araç tipi, projede çalışacak kişi sayısı ve yetginliği, projede kullanılacak malzeme ve yol güzergahını belirleyerek taşımada aksaklık yaşanmasını engellemek adına bir planlama yapar. Bu plan müşteriyle paylaşılır ve anlaşma sağlanması doğrultusunda nakliye sözleşmesi ve ardından taşıma sigortası yapılarak taşıma işine başlanır. Lider Nakliyat yıllardan bu yana bu planlama doğrultusunda işlerini yapmış ve yapmış olduğu bütün taşıma işlerinde hiç bir aksaklığa mahal vermemiştir.

Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat konusunda Lider Nakliyatın vermiş olduğu ayrıcalıklı nakliye hizmetlerinden faydalanmak için web sitemizde bulunan iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

About admin

Check Also

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat konusunda hizmet almanız gerektiğinde Lider Nakliyatın vermiş olduğu ayrıcalıklı nakliye hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir