Kurtköy Evden Eve Nakliyat

Evinizi çeşitli nedenlerden dolayı taşımak zorunda kaldığınızda başvuracağınız firmalar nakliyat firmalarıdır. İnsanlar evlerini ekonomik nedenler, memur atamaları, kentsel dönüşüm, öğrencilik işleri vb sebeplerden dolayı bir yerden başka bir yere taşıma zorunda kaldıklarında nakliyat firmalarını başvurarak bu işleri yaptırmaktadırlar. Önceleri insanlar bu işleri kendi imkanlarıyla yapmaktaydılar, fakat gerek zaman kaybı gerekse taşıma esnasında eşyalarına zarar vermelerinden ötürü zamanla bu işleri nakliya firmalarına vermeye başladılar. Lider Nakliyat bu nakliye firmalarından biridir.

1972 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulmuş 44 yıldır bu işi yapan kurumsal bir nakliyat firmasıdır. İlk olarak Kadıköy ve çevre semtlerde hizmet veren firma, zamanla sağlamış olduğu müşteri memnuniyeti sayesinde hizmet ağını genişleterek İstanbul’un diğer ilçelerinde hizmete başlamış burada da mutlu müşterilkerine yenilerini ekleyerek şehirler arası evden eve nakliyat işine girerek Türkiye genelinde hizmet veren bir firma olmuştur.

Her sektörüde olduğu gibi nakliye sektöründe’de korsan nakliyat firmaları oluşmuştur. Bu firmalar sizlere hem ekonomik anlamda hem de zaman anlamında zarar vermektedir. Bu yüzden doğru nakliyat firmasını seçmek için göz önünde bulundurmanız gereken hususlar vardır. Bu hususlar sırasıyla

  • Firmanın K belgesi var mı ? ( taşıma için gerekli olan belge)
  • Firmanın web sitesi var mı?
  • Firmanın referansları var mı ?
  • Firmanın bürosu var mı?
  • Firmanın bulunmuş olduğu yer bulunduğunuz şehir mi?
  • Firmanın yetki belgeleri var mı?
  • Firma eşyalarınıza sigorta yapıyor mu?
  • Firmanın taşımaya uygun logolu kendi araçları var mı ?

Bu gibi şeyleri göz önünde bulundurarak doğru nakliyat firmasını bulabilir ve işlerinizi doğru şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Lider nakliyat yukarıda saydığım bütün hususlara sahip köklü bir nakliyat firmasıdır. Kurtköy Evden Eve Nakliyat konusunda firmamızın vermiş olduğu, ayrıcalıklı nakliyat hizmetlerimizden faydalanmak için web sitemizi ziyaret ederek iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

About admin

Check Also

Esenler Evden Eve Nakliyat

Esenler ilçesinde evinizi taşımak istiyorsanız ve bu konuda profesyonel yardıma ihtiyaç duyuyorsanız, Lider Nakliyat kadrosunda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir