Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat; Ev taşıma  Hepimizin hayatında en az 1 defa kimilerinin ise çalıştıkları işten dolayı birden fazla başına gelen bir olaydır. Gerek sosyo-ekonomik nedenler, gerek öğrencilik dolayısı ile gerekse çalıştığınız işten dolayı evinizi taşımak zorunda kaldığınızda başvuracağınız yegane yöntem bir nakliye firmasıyla anlaşarak evinizi taşıtmak olacaktır. Nakliye firmaları profesyonel olarak bu işleri yapmaktadır. Bünyesinde bulundurdukları taşıma elemanları, montaj elemanları, marangozlar ile son derece temiz ve de hızlı bir taşıma işlemi gerçekleştirerek, rahat bir ev taşıma işlemi gerçekleştirmenizi sağlar.

Lider Nakliyat 44 yıldır bu işi yapmakta olan bir firmadır. Firmamızın kuruluş amacı nakliyat sektöründe bulunan açıkları gidermek ve kullanıcılara daha iyi bir nakliye deneyimi yaşatmak adına kurulmuştur. Lider Nakliyat kurulduğu ilk yıllarda sadece 2 araba ve 5 kişiden oluşan bir ekiple bu işlere başlamış. Hizmet bölgesi olarakta kurulmuş olduğu Kadıköy ilçesini ve çevre semtler olarak belirlemiştir. Kısa sürede sağlamış olduğu müşteri memnuniyeti sayesinde müşteri sayısını arttıran firmamız, araç filosunda ve eleman sayısında artışa ve büyümeye gitmiştir. 2017 yılı itibariyle 25 personel ve 15 araçlık bir filoya ulaşmış, bunun yanı sıra 1 adet yük asansörü ile hizmetlerine devam etmektedir.

Lider Nakliyat, Evden Eve Nakliyat işlerini nakliye planlaması doğrultusunda gerçekleştirmekte ve bu sayede doğabilecek bütün aksaklıkların önüne geçmektedir. Lider Nakliyatı piyasada bulunan diğer nakliye firmalarından ayıran en temel özelliği de bu nakliye planlamasıdır. Müşterilerin diğer nakliye firmalarından en çok şikayetçi oldukları konu nakliye işlerinin zamanında yetişmemesi ve taşıma işleri sırasında eşyaların zarar görmesidir. Lider Nakliyat yapmış olduğu nakliye planlaması doğrultusunda, evin içinde bulunan eşya oranı, yol güzergahı gibi şeyleri önceden hesaplayarak buna göre bir planlama gerçekleştirmektedir. Eşya oranına göre taşıma işi yapacak eleman sayısı ve araba seçimi, gidilecek güzergaha gör bir yol planlaması yapmaktadır.

Bunun yanı sıra eşyalarınızı sigortalayarak hem sizi hem de firmamızı güvence altına almaktadır. Bunun yanı sıra yapmış olduğu ambalajlı taşıma ile eşyalarınızın zarar görmesinin önüne geçmektedir. 44 yılın vermiş olduğu deneyim ve tecrübe ile evlerinizi sorunsuz bir şekilde taşımaya devam ediyoruz. Lider Nakliyat nakliye piyasasında lokomotif firma olmaya devam ediyor..