Esenler Evden Eve Nakliyat

Esenler ilçesinde evinizi taşımak istiyorsanız ve bu konuda profesyonel yardıma ihtiyaç duyuyorsanız, Lider Nakliyat kadrosunda bulunan 25 uzman personeli ve 10 adet özel taşıma aracı ile hizmetinizde. Çeşitli nedenlerden dolayı taşınmak zorunda kaldığınızda, başvuracağınız sektör nakliyat sektörüdür, fakat büyük bir havuz olan bu sektörde irili ufaklı binlerce firma bulunmaktadır. Bu firmaların hepsi güvenilir ve işini düzgün yapan firmalar değillerdir. Pastadan pay almak isteyen uyanık insanların kurmuş oldukları korsan nakliyat firmaları bulunmakta, bu firmalara iş yaptıran insanlar ise mağdur olmaktadır.

Taşıma işinin en can alıcı bölümü olan taşınan eşyaların güvenli ve düzgün bir şekilde taşınmasıdır. Bu iş korsan nakliyat firmaları tarafından yapıldığında eşyalarınız zarar görmektedir. Çünkü korsan nakliyat firmalarında eşyaların zarar görmemesi için kullanılan patpat, ambalaj ve koli gibi pahalı malzemeler kullanılmamakta ve bu yüzdende bahsettiğimiz şekilde eşyalarınız zarar görmektedir. Bu zarar kullanıcıları maddi açıdan olumsuz etkilemektedir.Böyle yanlışlara düşmemek ve doğru nakliye firmasını seçmek için dikkat etmniz gereken bazı konular vardır. Bu hususlar aşağıdaki gibidir.

  • Firmanın K belgesi var mı ? ( taşıma için gerekli olan belge)
  • Firmanın web sitesi var mı?
  • Firmanın taşımaya uygun logolu kendi araçları var mı ?
  • Firma eşyalarınıza sigorta yapıyor mu?
  • Firmanın bürosu var mı?
  • Firmanın bulunmuş olduğu yer bulunduğunuz şehir mi?
  • Firmanın yetki belgeleri var mı?

Bu gibi hususlara dikkat ederek doğru nakliyat firmasını bulabilir ve işinizi güzelce yaptırabilirsiniz. Kısaca firmamızı tanıtacak olursak; Lider Nakliyat 1972 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulmuş 44 yıllık bir geçmişe sahip olan köklü bir nakliyat firmasıdır. Hizmetleri arasında Nakliyat, Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşıma, Kurumsal Taşıma, Depolama gibi hizmetler bulunmaktadır. Bünyesinde 25 kişilik uzman taşıma personeli ve 10 adet özel taşıma aracı mevcuttur. Esenler Evden Eve Nakliyat denildiğinde akıllara gelen ilk ve tek firmadır. Lider nakliyatın vermiş olduğu ayrıcalıklı nakliye hizmetlerinden faydalanmak için web sitemizi ziyaret edebilir ve iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

About admin

Check Also

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat konusunda hizmet almanız gerektiğinde Lider Nakliyatın vermiş olduğu ayrıcalıklı nakliye hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir