Dudullu Evden Eve Nakliyat

Hepimizin zaman zaman ihtiyaç duyduğu hizmetlerden birisidir Evden Eve Nakliyat. Gerek iş durumu gerekse eğitim durumları nedeniyle insanların bazı zamanlarda evlerini taşımaları gerekmektedir. Bunun içinde başvuracakları sektör nakliyat sektörüdür.

İnsanlar daha önceleri bu işleri kendi imkanlarıyla yapmaktaydı ama bu işleri yaparlarken hem zaman kaybına uğruyorlar hem de taşıma tekniklerini bilmedikleri ve gerekli teçhizata sahip olmadıkları için eşyalarına zarar vermekteydiler. Bunun yerine profesyonel nakliyat firmaları ile çalışarak hem bu işleri daha kısa sürede bitirmekte hem de eşyaları zarar görmeden taşınmaktaydı. Fakat nakliyat piyasasında bir çok korsan firma bulunmaktadır. Bu korsan firmaların taşıma belgeleri, kendine ait araçları, sigortaları hatta ve hatta ofisleri bile bulunmamaktadır. Bu tip firmalarla iş yapan insanlar hem maddi hem manevi olarak zarara uğramaktadır. Bu tip sahtekarların eline düşmemek için nakliyat firması seçerken dikkat etmeniz gereken hususlar bulunmaktadır.

  • Firmanın K belgesi var mı ? ( taşıma için gerekli olan belge)
  • Firmanın web sitesi var mı?
  • Firmanın referansları var mı ?
  • Firmanın bürosu var mı?
  • Firmanın bulunmuş olduğu yer bulunduğunuz şehir mi?
  • Firmanın yetki belgeleri var mı?
  • Firma eşyalarınıza sigorta yapıyor mu?
  • Firmanın taşımaya uygun logolu kendi araçları var mı ?

Bunlara dikkat ederek doğru nakliyat firmasını bulabilirsiniz. Lider Nakliyat yukarıda saymış olduğumuz hususların tamamına uyan 44 yıllık bir nakliyat firmasıdır. İlk olarak İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulan firma kendi bulunduğu ilçe ve çevre semtlere hizmet vererek işe başlamış, zamanla sağlamış olduğu müşteri memnuniyeti sayesinde çevre ilçelere yayılarak İstanbul genelinde hizmet vermeye başlamıştır.

Firma çizgisini daha da yukarılara çekerek şehirler arası nakliyat işine girerek Türkiye genelinde hizmet veren kurumsal bir nakliyat firması halini almıştır. Lider Nakliyat firma bünyesinde bulunan 25 uzman taşıma personeli ve 10 adet özel taşıma aracı ile vermiş olduğu hizmetlere devam etmektedir. Dudullu Evden Eve Nakliyat konusunda vermiş olduğumuz hizmetlerden faydalanmak için firma web sitemizde bulunan iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

About admin

Check Also

Esenler Evden Eve Nakliyat

Esenler ilçesinde evinizi taşımak istiyorsanız ve bu konuda profesyonel yardıma ihtiyaç duyuyorsanız, Lider Nakliyat kadrosunda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir