Caddebostan Evden Eve Nakliyat

Lider Nakliyat 1972 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulmuş bir nakliyat firması olarak hizmet hayatına başlamıştır. Firmanın kuruluş amacı piyasada ki nakliye firmalarının eksik yönlerini gidermek ve müşterilerine kusursuz bir nakliye hizmeti vermektir. Firmamız kurulmuş olduğu ilk yıllarda, sadece Kadıköy ve çevre semtlerde nakliyat, evden eve nakliyat, ofis taşıma, kurumsal taşımacılık, parça taşımacılığı, eşya depolama, medya nakliyesi alanlarında hizmet vermekteydi.

Zamanla sağlamış olduğu müşteri memnuniyeti sayesinde, müşteri potansiyelinde ki olumlu artış nedeniyle hem hizmet bölgesinde genişleme olmuş, hem de firma olumlu anlamda, hem personel hem de araç filosundaki araç sayısında artışa gitmiştir. Firma ilk kurulduğu yıllarda 2 araç ve 5 kişilik personel kadrosu ile hizmet vermekteyken, günümüzde 15 araçlık büyük araç filosu ve 25 kişilik uzman personel ekibiyle kaliteli nakliye hizmeti sunmaktadır. Firmamızı diğer nakliye firmalarından ayıran yegane özelliği, işlerini nakliye planlaması doğrultusunda yapması ve bu sayede işlerin gecikmesini ve taşınan eşyaların zarar görmesini engellemesidir.

Nakliyat piyasası büyük bir piyasa ve bu büyük pastadan herkes bir pay almak istiyor. Bu yüzden her gün yeni yeni nakliye firmaları açılıyor. Fakat bu firmalar vermiş oldukları kalitesiz hizmetlerden ötürü çok geçmeden kapanarak tarihe karışmaktadır. Lider Nakliyatın 44 yıldır bu piyasada tutunabilmesinin sebebi, vermiş olduğu kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmasıdır. İstanbul ve yurt genelinde nakliye hizmeti veren firmamız Caddebostan Evden Eve Nakliyat olarak’ta ayrıcalıklı nakliye hizmetlerine devam etmektedir. Sizlerde nakliye işlerinizde problem yaşamak istemiyor, kaliteli ve sorunsuz bir nakliye hizmeti istiyorsanız. Lider Nakliyat ile çalışabilirsiniz.

About admin

Check Also

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat konusunda hizmet almanız gerektiğinde Lider Nakliyatın vermiş olduğu ayrıcalıklı nakliye hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir