Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat

Büyükçekmece ilçesinde bulunup evini çeşitli nedenlerden dolayı taşımak zorunda kalan insanlar, bir nakliyat firması seçerek bu işi yaptırmaktalar. İnsanların bu konuda göz önüne almaları gereken şey, seçecekleri nakliye firmasının doğru bir firma olması ve işinin hakkı ile yapan bir firma olmasıdır. Nakliyat firması seçerken doğru seçim yapabilmek için insanların bazı kriterleri göz önünde bulundurarak bu seçimi yapmaları gerekmektedir.

  • Firmanın K belgesi var mı ? ( taşıma için gerekli olan belge)
  • Firmanın web sitesi var mı?
  • Firmanın referansları var mı ?
  • Firmanın bürosu var mı?
  • Firmanın bulunmuş olduğu yer bulunduğunuz şehir mi?
  • Firmanın yetki belgeleri var mı?
  • Firma eşyalarınıza sigorta yapıyor mu?
  • Firmanın taşımaya uygun logolu kendi araçları var mı ?

Bu kriterleri göz önünde bulundurarak doğru seçim yapmış olacaksınız. Nakliyat sektörü büyük bir sektör ve piysada bulunan bütün nakliyat firmaları işini doğru şekilde yapmıyor. Hatta bazı korsan nakliyat firmalarının ne ofisleri, ne arabaları ne de vergi numaraları var. Böyle firmaların bulunduğu bir sektörden hizmet alırken ince eleyip sık dokuyarak doğru firmaya ulaşabilirsiniz.

Lider Nakliyat 1972 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulmuş Nakliyat, Evden Eve Nakliyat, Depolama, Ofis Taşıma ve Kurumsal taşıma yapan bir nakliyat firmasıdır. Kurulmuş olduğu ilk yıllarda Kadıköy ve çevre semtlere iş yapan firma, sağlamış olduğu müşteri memnuniyeti ile İstanbul’un diğer ilçelerinde hizmet vermeye başlamış ve zamanla çizgisini yükselterek şehirler arası nakliye işine girerek tüm Türkiye genelinde hizmet veren Kurumsal bir Nakliyat firması halini almıştır. Firma bünyesinde 25 kişilik taşıma personeli ve 10 adet özel taşıma aracı bulunmaktadır. Lider Nakliyatın vermiş olduğu ayrıcalıklı nakliyat hizmetlerinden Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat olarak faydalanmak isterseniz web sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

About admin

Check Also

Esenler Evden Eve Nakliyat

Esenler ilçesinde evinizi taşımak istiyorsanız ve bu konuda profesyonel yardıma ihtiyaç duyuyorsanız, Lider Nakliyat kadrosunda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir