Ana Sayfa / Blog / Sahrayıcedit Evden Eve Nakliyat

Sahrayıcedit Evden Eve Nakliyat

İstanbul ev eşyası depolama fiyatları Sahrayıcedit Evden Eve Nakliyat; Ev taşınmadan önce yapılması gerekenler Lider Nakliyat 44 yıllık bir firma olarak nakliye sektöründe ki eksiklikleri gidermek adına kurulmuş bir nakliye firmasıdır. Kurucusu Ferudun ayırkandır. Firma ilk olarak İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulmuş ve Kadıköy ile çevre semtlerde hizmet vermeye başlamıştır. İlk zamanlarda 2 araç ve 5 personel ile hizmet hayatına atılan firmamız. Günümüzde 15 araçlık filosu ve 25 kişilik uzman personel kadrosuyla profesyonel hizmetlerine devam etmektedir.

beykoz eşya depolama Lider Nakliyat kuruluş amacı olarak belirlediği ayrıcalıklı nakliye hizmetlerini projelerine tatbik etmektedir. Ayrıcalıklı nakliyeden kastettiğimiz şey ambalajlı ve sigortalı taşıma ile yapılan işlerin nakliye planlaması doğrultusunda yapılmasıdır. Burada firmamızı diğer nakliye firmalarından ayıran en önemli özelliği ise nakliye planlaması adını verdiğimiz, taşıma öncesi yapılan planlamadır.

sarıyer eşya depolama Nakliye planlaması taşınacak yerin ekspertiz tarafından önceden gidilip, yerin görülmesi, içeride ki taşınacak eşyaların yoğunluğu, taşınacak yerin yük asansörünün olup olmadığı, evin önünde araç parkedilecek yerin olup olmaması gibi şeylerin raporlanarak, firma merkezimize iletilmesi ile birlikte, projede çalışacak personel sayısı ve personel özellikleri (marangoz, tesisatçı, mobilyacı) kullanılacak araç sayısı ve yol güzergahı oluşturulması ile alakalı planlama oluşturulmasıdır. Bu planın yapılması ile birlikte nakliye hizmetinde oluşabilecek her türlü aksaklığa karşı önlem alınmasıdır.

suadiye esya depolama İnsanların nakliye konusunda en çok şikayetçi oldukları konu taşıma esnasında eşyaların zarar görmesi ve nakliye hizmetinin belirlenen süre içerisinde yetiştirilmemesidir. Bununda yegane sebebi planlama olmadan yapılan rastgele taşımalardır. Ayrıca profesyonel olmayan işi bilmeyen personel tarafından yapılan ambalajlama ve taşıma işleri genelikle sağlıklı sonuçlar doğurmamaktadır. Lider Nakliyat olarak kurulduğumuz günden bu yana müşteri memnuniyetini önemsemiş olup, çalışmalarımızı bu doğrultuda gerçekleştirmekteyiz.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına çağın gerekliliklerini yakından takip ediyor ve bu yenilikleri projelerimize tatbik ediyoruz. Lider Nakliyat ile ayrıcalıklı nakliye hizmetlerimizden faydalanmak için web sitemizi ziyaret edebilir, iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hakkında nakliyat

Check Also

Beyoğlu Evden Eve Nakliyat

İstanbul eşya deposu firması Beyoğlu Evden Eve Nakliyat olarak Lider Nakliyat 44 yıllık deneyimiyle sizlere …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir