Ana Sayfa / Blog / Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliyat

İstanbul ev eşyası depolama firması Maltepe Evden Eve Nakliyat; Lider Nakliyat 1972 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulmuş, Nakliyat, evden eve nakliyat, ofis taşıma, kurumsal taşımacılık,medya nakliyat, eşya depolama alanlarında hizmet veren bir firma olarak Ferudun Ayırkan tarafından kurulmuştur. Firmamızın kuruluş amacı insanlara daha iyi bir nakliye hizmeti vermek ve insanların sıkça şikayetçi oldukları konularda insanların mağduriyetini gidermek amacını taşımaktadır.

İnsanlar hayatlarında en az bir kere evlerini ya da ofislerini, dükkanlarını taşımak zorunda kalmışlardır. Bu işlemi de nakliye firmaları aracılığı ile gerçekleştirirler. Nakliye hizmeti aldıkları firmalardan tek beklentileri ise taşıma işlerinin zamanında gerçekleştirilmesi ve taşıma esnasında eşyalarının zarar görmemesidir. Nakliyat piyasasında bulunan bu eksikliğin en önemli sebebi, taşıma işinde herhangi bir nakliye planlaması yapılmaması ve amiyane tabirle işlerin bodozlama yapılmaya çalışılmasından kaynaklanmaktadır. Amatör nakliye firmaları 6 kişinin yapacağı işe 4 kişi göndermekte, bu 4 kişide işi bilmeyen kahveden toplanan elemanlardır. Bunun yanı sıra kullanılacak malzemelerin seçiminde de yanlışlara düşerek, taşıma esnasında eşyalara zarar vermektedir. Planlama olmadan yapılan bu işler ne zamanında yetişir nede eşyaların zarar görmesinin önüne geçilebilir. Çünkü 6 kişilik işi 4 kişiye yaptırdığınızda kişi başına düşen efor fazla olacağından bu işin zamanlaması uzayacak ve müşterinin istediği sürede bu iş gerçekleşmeyecektir. Üsküdar eşya depolama Şişli eşya depolama bunun yanı sıra yorulan eleman zamanla eşyaları taşıyamayacak hale gelip, eşyaların zarar görmesine sebebiyet verecektir.

Lider Nakliye ise bunların önüne geçmek adına, kadrosunda bulunan ekspertiz ile ön bir çalışma gerçekleştirmektedir. Bu çalışma kapsamında taşınacak yerin bulunduğu kat, taşınacak yerde asansör olup olmadığı, taşınacak yerin içinde ki eşya oranı ve taşınacak yerin önünde araç park edilebilir mi edilemez mi gibi soruların yanıtlarını raporlayarak firma merkezimize gelmektedir. Maltepe eşya depolama Merkezimiz de bu rapor değerlendirilerek, öncelikle kullanılacak araç tipi, çalışacak personel sayısı ve yetginlikleri ve yol güzergahı planlaması yapılmaktadır. Bu işlemler doğrultusunda yapılacak olan işler de herhangi bir aksaklık çıkmaksızın iş tam olarak yapılmaktadır. Bu da müşterileri memnun etmektedir.

Lider Nakliyat, ümraniye eşya depolama işi yaptırmak isteyen kişiler için ayrıcalıklı nakliye hizmeti vermektedir. Bu hizmetlerimizden faydalanmak ve başınız ağrımadan bir nakliye işi gerçekleştirmek istiyorsanız web sitemizde bulunan iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hakkında nakliyat

Check Also

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

En iyi eşya depolama şirketi İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde nakliyat hizmetine ihtiyaç duyan insanların içlerinde şüphe kalmadan, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir