Ana Sayfa / Blog / Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Depolama Kadıköy Evden Eve Nakliyat denildiğinde akıllara ilk gelen firma olan Lider Nakliyat, 1972 yılında Kadıköy’de kurulmuş bir nakliyat firmasıdır. Yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe ile sizlere daha iyi bir nakliye hizmeti verebilmek için kurulan firmamız, Nakliyat, Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşıma, Eşya Depolama, Kurumsal Taşımacılık, Şehirler arası Nakliyat, Medya Nakliyat gibi alanlarda hizmet vermektedir.

Lider Nakliyat kurulmuş olduğu ilk yıllarda ufak bir firmaydı ve 2 araç ve 5 personelden oluşan bir filoya sahipti. Fakat vermiş olduğu hizmetlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutması ile zamanla müşteri potansiyelini arttırarak, hizmet bölgelerini genişletmiştir. Bu sayede müşteri sayısında ki artış, firmayı olumlu anlamda büyümeye itmiştir. Lider Nakliyat bugün bünyesinde bulundurduğu 15 araçlık filo ve 25 kişilik personel ile sizlere nakliye hizmeti vermektedir.

adalar eşya depolama Lider Nakliyati diğer firmalardan ayıran özelliği ise işlerini yapmış olduğu nakliye planlaması doğrultusunda yapmasıdır. Bu sayede müşterilerin en çok şikayetçi oldukları, taşıma işlerini zamanında yapılamaması ve taşıma esnasında eşyalarının zarar görmesinin önüne geçmesidir. Nakliye planlaması ise; taşınacak yerin gidip görülmesi ve expertiz raporu doğrultusunda çıkarılan bir rapordur. Bu raporda evin konumu, evdeki eşya oranına göre projede çalışacak eleman sayısı ve taşıma yapılacak aracın belirlenmesi ve bunun dışında gidilecek güzergaha göre yol planlaması yapılması yer almaktadır.

eşya depolama forum Bu sayede nakliyat işinde herhangi bir aksaklığa mahal vermeden, nakliyat işiniz size verilen zaman içerisinde kusursuz olarak gerçekleştirilmektedir. Lider Nakliyatın ayrıcalıklı nakliye hizmetlerinden faydalanmak için yapmanız gereken, web sitemizde bulunan iletişim numaralarından bize ulaşmak

Hakkında nakliyat

Check Also

Beyoğlu Evden Eve Nakliyat

İstanbul eşya deposu firması Beyoğlu Evden Eve Nakliyat olarak Lider Nakliyat 44 yıllık deneyimiyle sizlere …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir