Ana Sayfa / Blog / İstanbul Evden Eve Taşıma

İstanbul Evden Eve Taşıma

İstanbul depolama Evden Eve Nakliyat için sektörün lider firması lider nakliyat ile çalışabilirsiniz. Lider nakliyat 1972 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulmuş nakliyat, evden eve nakliyat,ofis taşıma, kurumsal taşımacılık, parça taşımacılığı, medya nakliyat konusunda hizmet veren bir firma olarak kurulmuştur. Lider Nakliyat kurucusu Ferudun Ayırkan tarafından nakliyat sektöründe ki eksiklikleri gidermek amacıyla, daha iyi bir taşıma yapmak için kurulmuş bir firmadır. Kuruluş Manifestosu olarak ” Para kazanmak yerine insan kazanmayı tercih ederim” sözleriyle müşteri memnuniyetini ne kadar önemsediğini göstermektedir.

Depolama Lider Nakliyat kurulduğu ilk yıllarda sadece Kadıköy ve çevre semtlerde hizmet vermekteydi. Kuruluş yıllarında sadece 2 araç ve 5 personel ile hizmet veren firmamız, zamanla hizmet noktalarını genişleterek, İstanbul’un diğer ilçelerinde hizmet vermeye başlamış ve bununla doğru orantılı olarak, araç ve eleman sayısında artışa gitmiştir. Günümüzde 15 araç ve 25 kişilik personeli ile kaliteli nakliyat hizmeti veren firmamız. Çağın gereklilikleri doğrultusunda teknolojiyi yakından takip ederek, projelerinde tatbik etmektedir. Asansörlü taşıma adını verdiğimiz, yük asansörü ile taşıma işini ilk defa projelerine tatbik eden firma olarak, sektörün öncü firması olduğunu bir kez daha göstermiştir.

Samandıra eşya depolama Lider Nakliyat diğer nakliye firmalarından farklı olarak işlerini, nakliyat planlaması doğrultusunda gerçekleştirmekte ve insanların en çok şikayetçi oldukları, nakliye işlerinin zamanında yetiştirilememesi ve taşıma esnasında eşyaların zarar görmesini engellemektedir. Nakliyat planlamasını kısaca anlatacak olursak; taşınacak yere gidilmesi ve bir expertiz raporu çıkarılmasıdır. Bu raporda taşınacak evin içinde bulunan eşya miktarı, taşınacak evin bulunduğu kat ve taşıma için asansör var mı yok mu? bunun gibi soruların cevapları doğrultusunda, projede çalışacak eleman sayısı ve kullanılacak araç tipi belirlenerek firmaya iletilir. Firmamız bu doğrultuda yapmış olduğu planlama ile bütün aksaklıkların önüne geçmektedir.

Lider Nakliyat bu zamana kadar yapmış olduğu binlerce nakliye işinden alnının akıyla çıkmış bir firma olarak günümüzde’de hizmetlerine devam etmektedir. İstanbul Evden Eve Nakliyat olarak vermiş olduğumuz ayrıcalıklı nakliye işlerinden faydalanmak için web sitemizde bulunan iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hakkında nakliyat

Check Also

Beyoğlu Evden Eve Nakliyat

İstanbul eşya deposu firması Beyoğlu Evden Eve Nakliyat olarak Lider Nakliyat 44 yıllık deneyimiyle sizlere …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir