Ana Sayfa / Blog / Beyoğlu Evden Eve Nakliyat

Beyoğlu Evden Eve Nakliyat

İstanbul eşya deposu firması Beyoğlu Evden Eve Nakliyat olarak Lider Nakliyat 44 yıllık deneyimiyle sizlere hizmet veriyor. Evden eve nakliyat konusunda yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübeyi sizlerle paylaşıyor. 1972 yılında İstanbul’un tuzla eşya depolama kurulan firmamız, kuruluş amacı olarak nakliye işlerinde ki eksiklikleri görerek, bunları gidermek amacıyla iş hayatına başlamıştır.  Nakliye sektöründen hizmet alanların en sık karşılaştıkları sorun, taşıma işinin size verilen zaman zarfı içerisinde yetiştirilememesi ve taşıma esnasında eşyaların zarar görmesidir. Lider nakliyat olarak bunun önüne geçmek için, nakliye planlaması adını verdiğimiz bir planlama doğrultusunda nakliye işlerimizi yapıyoruz.

Nakliye planlaması; yerinizin düzgün ve tertipli bir şekilde taşınması ve taşıma işinin zamanında yetişmesi, bu esnada eşyalarınızın zarar görmemesi için yapılan bir planlamadır. Bağcılar eşya depolamaBu planlama mekanın bulunduğu binada asansörün olup olmadığı, mekanın içinde bulunan eşya oranı ve taşınacak yerin konumu ile ilgili bilgiler doğrultusunda yapılmaktadır. Firma bünyesinde bulunan ekspertizin, bu raporu firma merkezine getirmesi doğrultusunda yapılır. Gelen rapora göre projede çalışacak personel sayısı, kullanılacak araç tipi, kullanılacak malzemeler ayarlanır ve ona göre projeye başlanır. Projeye başlamadan önce kullanıcı sözleşmesi imzalanır ve taşıma sigortası yapılarak taşıma işine başlanır.

Çekmeköy eşya depolama Bu aşamalardan geçen bir taşıma işi kolay kolay aksaklık vermeyecektir. Bu sayede müşteri memnuniyeti sağlanmış olacak ve kullanıcının mağduriyetinin önüne geçilecektir. Lider Nakliyat kurulduğu günden bu yana bütün taşıma işlemlerinde bu yolu izlemekte ve bu sayede sorunsuz nakliyeler gerçekleştirmektedir. Lider Nakliyatı piyasada bulunan diğer nakliye firmalarından ayıran yegane özelliği budur.

Merak ettiklerinizi sormak ve taşıma işlemleri hakkında detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hakkında nakliyat

Check Also

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

En iyi eşya depolama şirketi İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde nakliyat hizmetine ihtiyaç duyan insanların içlerinde şüphe kalmadan, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir