Ana Sayfa / Blog / Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

En iyi eşya depolama şirketi İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde nakliyat hizmetine ihtiyaç duyan insanların içlerinde şüphe kalmadan, kaliteli ve sigortalı bir nakliye hizmeti yaptırmak için başvurmaları gereken yegane firma lider nakliyattır.

44 senedir sektörün öncü firması olarak sizlere hizmet vermekte olan Lider Nakliyat, bünyesinde bulunan 15 adet özel taşıma aracı ve 25 adet yetkin personeli ile kaliteli nakliyatı kullanıcıları ile buluşturuyor. Bir taşıma işinde ihtiyaç duyulabilecek marangoz, mobilya montaj, elektrik teknisyeni gibi profesyonel ve eğitimli personeli sayesinde bütün taşıma işlerinin altından sorunsuz bir şekilde kalkan firmamız, eşya paketlemede kullanmış olduğu patpat, koliler ile de taşıma esnasında eşyalarınızın zarar görmesini engellemektedir. Bunun yanında özel taşıma araçları tamamen eşyaların zarar görmemesi adına özel olarak dizayn edilmiştir. Eşya depolama bilgilendirme Bu sayede insanların nakliye işlerinde sıkça şikayet ettikleri konuların başında gelen, taşınma işim zamanında gerçekleşmedi, ya da taşıma sırasında eşyalarım kırıldı gibi sorunların önüne geçmiş oluruz.

Bahçelievler eşya depolama Bu tip sorunların yaşanmasının sebebi amatör nakliye firmalarıdır. İşlerini planlamadan yapan ve işlerinde işini bilmeyen amatör personelleri kullanan bu firmalar müşteriye her daim zarar verirler. Lider Nakliyat ise bunların aksine nakliye planlaması adını verdiğimiz plan doğrultusunda bir taşıma işi gerçekleştirir. Nakliye planlaması taşınacak yerin konumuna, bulunduğu binaya, mekanın içinde bulunan eşya oranına göre, projede çalışacak personel yetkinliği ve sayısı, projede kullanılacak araç tipi ve yol güzergahı belirlenmesi üzerine yapılan planlamadır. Bu planlama eskpertiz raporu doğrultusunda firma merkezinde yapılır.

Bunların dışında sizleri ve firmamızı güvence altına almak adına sözleşme imzalanmasıyla birlikte eşyalarınız tarafımızca sigortalanır. Bu sigorta ile taşıma esnasında yaşanabilecek her türlü zararınız sigorta şirketi tarafından karşılanır. Böylece nakdi kayba uğramanızın önüne geçilmiş olur. Beşiktaş Evden Eve Depolama konusunda ayrıcalıklı nakliye hizmetlerimizden faydalanmak için web sitemizi ziyaret edebilir, bizlere iletişim sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Hakkında nakliyat

Check Also

Beyoğlu Evden Eve Nakliyat

İstanbul eşya deposu firması Beyoğlu Evden Eve Nakliyat olarak Lider Nakliyat 44 yıllık deneyimiyle sizlere …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir