Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat

Bahçeşirde ayrıcalıklı bir nakliyat hizmetinden faydalanmak ve eşyalarınızın güven içerisinde zarar görmeden taşımak istiyorsanız, bu işin ehli olan Lider Nakliyat firmasını tercih edebilirsiniz. Nakliyat konusunda ambalajlı ve sigortalı hizmet veren Lider Nakliyat 44 senedir bu sektörde bulunmakta ve profesyonel nakliyat hizmeti vermektedir. Kalite, Güven, Memnuniyet gibi şeylrden ödün vermeyen firma bu sayede genişleyen müşteri ağına yeni müşteriler eklemektedir. Lider Nakliyat ilk olarak 1972 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulmuş bir firmadır.

İlk olarak Kadıköy ve çevre semtlerde hizmet vermeye başlamış daha sonra sağlamış olduğu müşteri memnuniyeti sayesinde müşteri portfoyunu genişleterek İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet vermeye başlamış, çitasını daha da yükselterek şehirler arası nakliyat işine girerek Türkiye genelinde hizmet veren kurumsal bir nakliyat firması halini almıştır.

Lider Nakliyatı diğer nakliyat firmalarından ayıran özelliği işinizi kendi işi gibi yaparak özen göstermesi ve güler yüzlü nakliyat adını verdiği müşteri memnuniyetidir. Nakliyat piyasasında binler nakliyat firması bulunmaktadır. Önemli olan binlerce firma arasından doğru nakliyat firmasını bularak işinizi o firmaya yaptırabilmektir. Her büyük piyasada olduğu gibi Nakliyat piyasasında da korsan firmalar bulunmaktadır. Bu firmaları ayırt etmek ve bu firmaların ağına düşmemek için bazı hususlara dikkat etmniz gerekmektedir.

  • Firmanın K belgesi var mı ? ( taşıma için gerekli olan belge)
  • Firmanın web sitesi var mı?
  • Firmanın taşımaya uygun logolu kendi araçları var mı ?
  • Firma eşyalarınıza sigorta yapıyor mu?
  • Firmanın bürosu var mı?
  • Firmanın bulunmuş olduğu yer bulunduğunuz şehir mi?
  • Firmanın yetki belgeleri var mı?

Bu gibi hususlara dikkat ederek doğru nakliye firmasını tercih edebilirsiniz. Yanlış yapacağınız bir seçim hem vaktinizin boşa gitmesine hem de eşyalarınızın zarar görerek maddi zarara uğramanıza neden olabilmektedir. Lider Nakliyat bu konuda yukarıda yazmış olduğum bütün maddelere harfi harfine uyan 4/4 lük bir Nakliyat firmasıdır. Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat olarak vermiş olduğumuz ayrıcalıklı nakliye hizmetinden faydalanmak için web sitemizi ziyaret ederek iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

About admin

Check Also

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat konusunda hizmet almanız gerektiğinde Lider Nakliyatın vermiş olduğu ayrıcalıklı nakliye hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir